Kontakt

Högkvalitativa lösningar



Kontakta oss

Tack för att du besöker vår hemsida. Kontakta gärna någon av våra specialister utifrån ditt ärende så försöker vi svara på dina frågor så fort som möjligt.

 
 
 
 

Henrik Sandberg

VD

henrik@hankylon.se


Elin Snis

Administrativ chef

elin@hankylon.se

Alva Rönnback

Säljchef

alva@hankylon.se

Matilda Green

Säljare 

matilda@hankylon.se

Johan Lindqvist

Vice VD

johan@hankylon.se

Hedvig Ihrlund

Koncernchef

hedvig@hankylon.se

Mathilda Larm

Miljöansvarig

mathilda@hankylon.se