Kontakt

Kontakta oss

Tack för att du besöker vår hemsida. Kontakta gärna någon av våra specialister utifrån ditt ärende så försöker vi svara på dina frågor så fort som möjligt.

 
 
 
 

Henrik Sandberg

VD

henrik@hankylon.se

Telefon: 076 087 02 88


Elin Snis

Administrativ chef

elin@hankylon.se

Alva Rönnback

Säljchef

alva@hankylon.se

Johan Lindqvist

Vice VD

johan@hankylon.se

Hedvig Ihrlund

Koncernchef

hedvig@hankylon.se

Mathilda Larm

Miljöansvarig

mathilda@hankylon.se